Pttcell Fatura Ödeme

Merhaba arkadaşlar bugun bu makalemde sizler ile pttcell fatura ödeme işlemi hakkında detaylı bir şekilde konuşmayı hedefliyorum. Pttcell fatura ödeme işlemi ve fatura sorgulama işlemleri hemen hemen aynıdır. Az sonra makalemin altında pttcell fatura sorgulama işlemi nasıl yapılır diye ikinci bir başlık atarak bunuda sizlere anlatacağım. Öncelikle pttcell.com.tr sitesine girelim yukarıda bulunan fatura ödeme butonuna tıklayalım hemen arkasından bizden istenen pttcell telefon numarası yerine kendi faturasını ödemek istediğimiz abimizin, arkadaşımızın veya anne, babamızın numarasını girerek sonraki adıma geçelim burada sizden kredi kartı bilgilerinizi isteyecektir kart bilgilerinizi doğru bir şekilde girdikten sonra sizi bankanız arayüzüne yönlendirecek site otomatik olarak, bankanız bu işleminiz ile ilgili telefonunuza bir kısa mesaj gönderecektir mesaj içeriği şu şekildedir.

 ÖRNEK: Kartınızdan 25.00TL para çekilecektir bu işlemi onaylamak için : Onay kodu :ABC123

Gönderilen sms sanırım bu şekilde olacaktır onaykodunu gerekli yere yazıp işlemi tamamlayabilirsiniz.

İnternetten Pttcell Fatura Ödeme

İnternetten pttcell fatura ödeme işlemi hakkında söylenecek şey çok azdır, siz de pttcell faturasını internet kullanarak ödemek istiyorsanız dilerseniz şuan bulundugunuz yerden ödeyebilirsiniz dilerseniz de pttcell.com.tr üzerinden faturanızı gönül rahatlığı ile ödeyebilirsiniz.

Pttcell Borç Ödeme

Pttcell borç ödeme işlemlerinizi heryerden gönül rahatlığı ile yapamayabilirsiniz, sizlerde pttcell borç ödeme işlemleri hakkında birşey bilmiyorsanız bu makalemin girişinde pttcell borç ödeme işlemini nasıl yapacağınızı zaten anlattım yazının başına dönerek sizler de pttcell borç ödeme işlemi hakkında fikir sahibi olabilir dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde pttcell borç ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir