Teknosacell Fatura Ödeme Borç Sorgulama

Her geçen gün artan müşteri potansiyeli ile teknosacell de yarışa dahil oldu artık. Bu operatörün büyük sıkıntısı olan teknosacell fatura ödeme işlemini nasıl yapacağınız hakkında size bilgi vermek için bu makaleyi yazıyorum . Burada bu işlemler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için sitemizi takip etmeye devam edin. Tüm operatörlerin fatura ödeme işlemi nasıl gerçekleşir hepsini yazımda anlatmayı hedefliyorum .

Teknosacell Borç Sorgulama

Yukarıda başlıkta belirttiğim gibi bu yazımızın amacı teknosacell borç sorgulama işleminin nasıl yapılacağı hakkındadır yukarıda bulunan teknosacell fatura ödeme butonuna tıklayın gelen ekranda numarayı girip teknosacell borç sorgula dediğiniz an ne kadar borcunuz var hemen görebilirsiniz. İşlem oldukça basit olacağını zaten söylemiştim.

Teknosacell Fatura Ödeme

Yukarıdaki yazımda teknosacell fatura sorgulama işleminin nasıl yapılacağını anlatmıstım şimdi geldi sıra teknosacell borç ödeme işlemi nasıl yapıllır ona gelelim. Yine yukarıda bulunan teknosacell fatura ödemek için tıklayınız butonuna tıklayın. Gelen ekranda telefon numaranızı teknosaya kayıtlı olan numaranızı gelen ekrana girin. Borç sorgula butonuna tıklayın. Artık borcunuz ne kadar biliyorsunuz sorgulama işlemi bittikten sonra hemen öde butonu çıkacaktır ona tıklayarak teknosacell borç ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir